صفحهٔ اصلی

از ویکی فوتبال
پرش به: ناوبری، جستجو
به ویکی‌فوتبال خوش‌آمدید
دانشنامۀ آزاد فوتبالی، که همه می‌توانند آن را ویرایش کنند
ویکی‌فوتبال به ابتکار فرهنگستان فوتبال ارائه می‌شود ♦♦♦ بـه هـمـراه ۵۳۸ مـقــالـه و یــادداشـت به زبـان فـارسـی
پرونده:Beige-bg rounded v1.png

درباره ویکی‌فوتبال

 
ویکی‌فوتبال دانشنامه‌ای فوتبالی بر بستر اینترنت است که در حال حاضر فقط به زبان فارسی و با همکاری افراد داوطلب علاقه‌مند به فوتبال و موضوعات فوتبالی نوشته می‌شود و هر کس که به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند برای ویرایش مقاله‌های آن اقدام کند.

هدف ویکی‌فوتبال آفرینش و انتشار جهانی یک دانشنامهٔ آزاد فوتبالی است. در آینده با رشد و گسترش این دانش‌نامه برنامه‌های متنوع و بلند مدت نیز با رویکرد فوتبال، در نظر دست‌اندر کاران این پروژه قرار دارد.

نسخه ابتدایی ویکی‌فوتبال از شهریورماه سال ۱۳۹۶ خورشیدی، پس از ماه‌ها تلاش و برنامه‌ریزی به ابتکار فرهنگستان فوتبال راه‌اندازی شد که رفته رفته با برطرف‌شدن اشکالات موجود، نواقص فنی و افزایش مقاله‌های آن، رشد و توسعه می‌یابد و از نسخه ابتدایی وارد فاز بعد خواهد شد که مرحله ارائه نسخه در حال توسعه و رفع اشکالات خواهد بود. ویکی‌فوتبال هم‌اکنون نخستین و تنها دانش‌نامه آزاد فوتبالی و نخستین و تنها ویکی درباره فوتبال در ایران و خاور میانه شناخته می‌شود.
ویــکــی‌فــوتــبــال تا به امروز (۲۸ مهر ۱۳۹۶ خورشیدی) ۵۳۸ مقاله، یادداشت و نوشتار دارد.

ادامه این مقاله را از اینجا بخوانید >>>
پرونده:Beige-bg rounded v1.png

درباره فرهنگستان فوتبال

 

این بخش در مرحله به‌روزرسانی قرار دارد.

برای بازدید، روی سایت فرهنگستان فوتبال کلیک کنید.

فرهنگستان فوتبال یک سایت فرهنگی، ورزشی، تحلیلی و خبری است
لوگو
که فعالیت خود را در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است. عمده نگاه و تلاش این پایگاه اینترنتی، اشاعه فرهنگ و اخلاقیات در سطح جامعه فوتبالی ایران است. این سایت از حیث یادداشت‌ها، تحلیل‌ها، اخبار منتخب روز، همکاران، طیف نویسندگان فوتبالی، طیف نویسندگان غیر فوتبالی (با دیدگاه فوتبال)، شیوه مدیریتی و ترکیب فرهنگ با فوتبال، جزو اولین پایگاه‌های اینترنتی فوتبالی در ایران به‌شمار می‌رود و در رده محبوب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین سایت‌های فوتبالی کشور محسوب می‌شود. ادامه مقاله را از اینجا بخوانید >>>

پرونده:Beige-bg rounded v1.png

تصویر برگزیده هفته

 

Dt.common.streams.StreamServer.jpg
استادیوم بومبرنرا - آرژانتین، بوینس‌آیرس، خیابان بوکا

ورزشگاه اختصاصی باشگاه بوکاجونیورز

منوی ناوبری