ویکی‌فوتبال:تماس با ما

از ویکی فوتبال
پرش به: ناوبری، جستجو
Tamas.png

با تشکر از علاقهٔ شما به ارتباط با ویکی‌فوتبال، توجه شما را به چند نکته مهم جلب می‌کنیم:

ارتباط با ویکی‌فوتبال

ویکی‌فوتبال هیچ قسمت مرکزیِ سردبیری یا سردبیر ندارد.

  • ویکی‌فوتبال توسط داوطلبانی از سرتاسر ایران نوشته، نگه‌داری و اداره می‌شود.
  • ویکی‌فوتبال دیدگاه‌های تیم، حزب، دست و گروهی را پیروی نمی‌کند.
  • با توجه به ماهیت دانشنامه فوتبالی ویکی‌فوتبال، ارائه‌دهنده و مبتکر پیدایش آن فرهنگستان فوتبال است.

فرستادن رایانامه

  • برای فرستادن رایانامه (پست الکترونیک یا Email)، نشانی info@f-f.ir را به کار گیرید ولی:
    • برای درخواست ایجاد مقاله، به هیچ‌وجه رایانامه نفرستید، این راهنما را بخوانید: ویکی‌فوتبال:ایجاد مقاله
    • لطفاً سؤال‌های نامربوط به ویکی‌فوتبال و تبلیغات را به این رایانامه نفرستید.نادیده گرفته می‌شوند.
    • اکثر کارهای ویکی‌فوتبال از طریق نرم‌افزار ویکی قابل انجام هستند و از طریق ایمیل انجام نمی‌شوند. برای انجام یک تغییر در ویکی‌فوتبال، احتمالاً بهترین شخص برای اعمال آن تغییر، خودتان هستید. برای همکاری در گسترش ویکی‌فوتبال اینجا را بخوانید.

مقالات پژوهشی

پژوهشی انجام داده‌اید و می‌خواهید آن را منتشر کنید؟ آن را برای ویکی‌فوتبال نفرستید، به جای ویکی‌فوتبال، انتشار در ژورنال‌های علمی مشهور و مجلات علمی- پژوهشی یا علمی- ترویجی و یا نوشته میهمان فرهنگستان فوتبال را بیازمایید.

مدیران

مدیران ویکی‌فوتبال کاربرانی عادی هستند که زمانی اعتماد سایر کاربران را از طریق فعالیت در ویکی‌فوتبال جلب کرده‌اند ولی تفاوت چندانی با سایر کاربران به جز داشتن چند دسترسی خاص مانند حذف مقاله در نرم‌افزار ویکی ندارند (برای ایجاد، ویرایش یا گسترش مقاله نیازی به مدیربودن نیست و هر کاربری مانند شما توانایی چنین کاری را دارد) برای دسترسی به مدیران، درخواست حذف یا احیای یک صفحه و یا حتی شکایت از خود مدیران از info@f-f.ir استفاده کنید.

دیدگاه‌ها

لطفاً دیدگاهتان را در رابطه با ویکی‌فوتبال یا مقاله‌ای خاص رایانامه نکنید زیرا نویسندگان مقاله‌ها بدین شیوه از آن‌ها مطلع نمی‌شوند، از صفحهٔ بحث آن مقاله استفاده کنید یا جسورانه مقالهٔ مورد نظر را ویرایش و بهبود دهید. چرا صفحه‌ای که ساختم حذف شده است؟]] از کاربران ویکی‌فوتبال هستید و کمک می‌خواهید؟ مشکلتان را در درخواست راهنمایی مطرح کنید. در صورتی که دربارهٔ مفهوم ویکی‌فوتبال سؤالی دارید خواهشمندیم درباره ویکی‌فوتبال و قسمت آشنایی با دانشنامه را ببینید. در صورتی که نتوانستید به جوابتان برسید با یارانامه ما تماس بگیرید.